Archiv: Cestování | Turistika

V dohrávaném utkání 19. kola první fotbalové ligy Brno remizovalo s Ostravou 1:1. Baník vedl od 52. minuty po hlavičce Aleše Neuwirtha, v 80. minutě vyrovnal Richard Dostálek. V tabulce vedou Teplice před pražskou Spartou a Jabloncem, poslední jsou střížkovští Bohemians.

Český cyklista Roman Kreuziger se po čtvrtém místě v závodě Paříž - Nice posunul ve světovém žebříčku na sedmou pozici. Po dvou hodnocených podnicích vévodí pořadí Luis Leon Sánchez ze Španělska před německým vítězem úvodního závodu Tour Down Under v Austrálii Andrém Greipelem a dalším Španělem Albertem Contadorem, který vyhrál na francouzských silnicích. Do žebříčku se započítávají výsledky 26 nejvýznamnějších závodů sezony. Proto se v něm vedle Kreuzigra ze stáje Liquigas zatím neobjevil další český jezdec František Raboň z týmu HTC Columbia, který zvítězil v závodě první kategorie Kolem Murcie.

Radek Štěpánek vypadl na tenisovém turnaji série Masters v Indian Wells v druhém kole. S Dudim Selou z Izraele prohrál 4:6, 6:1 a 2:6.

Freestylový motokrosař Petr Kuchař byl po sobotním zranění, které utrpěl při tréninku před exhibicí v Brně, propuštěn z nemocnice do domácího léčení. Z pádu při jednoduchém skoku vyvázl pouze s oděrkami a modřinami po naraženinách. Nehoda se stala hned při prvním cvičném skoku, kdy se v pádu přetočil a spadla na něj motorka. "Na mém sobotním brněnském pádu se podepsalo přepracování, neboť jsem současně celou akci připravoval. Samozřejmě pokračuji dál ve freestylu," řekl v pondělí ČTK. Dodal, že média jeho nejnovější zranění značně zveličila.