Cyklokrosař Bína vybojoval bronz na mistrovství Evropy

Bronzovou medaili vybojoval na evropském šampionátu cyklokrosařů v belgickém Vossemu český reprezentant Martin Bína. V kategorii jezdců do 23 let nestačil jen na favorizovaného Larse Booma z Nizozemska a druhého Nielse Alberta z Belgie. Páté místo navíc obsadil další český cyklokrosař Radomír Šimůnek. V závodě jezdila do třetího okruhu ve vedoucí patnáctičlenné skupině trojice Bína, Šimůnek a Zdeněk Štybar. Poté měl favorizovaný Šimůnek pád a sotva dokázal čelo opět dojet, spadl podruhé. Bína jezdil do posledního kola na čtvrté pozici, ale v něm se přehnal přes Belgičana Pauwelse a bezpečně si dojel pro bronz. Po zlatu ze světového šampionátu juniorů v roce 2001 v Táboře tak přidal do své sbírky další cenný kov.