Fotbalisté pražské Slavie prohráli v druhém utkání základní skupiny Evropské ligy v Petrohradu 0:1. Český vicemistr vítěze Poháru UEFA a Superpoháru z roku 2008 prakticky celý zápas přehrával, v 80. minutě však z první střely domácích na branku rozhodl střídající Alexandr Kokorin. Červenobílým nebylo nic platné, že soupeře přestříleli 23:7. Slavia má po dvou zápasech na kontě tři body za úvodní domácí výhru 1:0 nad Bordeaux, Zenit o bod více stejně jako vedoucí tým skupiny FC Kodaň.

Fotbalisté Jablonce získali první bod v základní skupině Evropské ligy, v domácím utkání 2. kola remizovali s Dynamem Kyjev 2:2. A to i přes velmi nepovedený začátek, poté co v úvodních patnácti minutách inkasovali z kopaček Viktora Cygankova a Denyse Garmaše. Poté byli ale Severočeši aktivnější, David Hovorka po rohu snížil a deset minut před koncem vyrovnal Michal Trávník.